Dažniausiai pateikiami klausimai
Kaip sukurti el.pašto dėžutę?
Įrašė: Darius Matuliauskas - 2008 07 24 06:02
Norėdami sukurti naują el. pašto dėžutę sekite šiuos nurodymus:
Svarbu: įsigijus paslaugas ir norint sukurti el. pašto dėžutę iš pradžių reikia susieti internetinį adresą su savo talpinimo planu. Jei to dar nepadarėte, visą reikiamą informaciją rasite adresu:
https://pagalba.hostex.lt/index.php?/Knowledgebase/Article/View/95/21/kaip-susikurti-nauj-svetain-plius-paslaugos-plane-ftp-konfiguravimas-php-statistika-ir-kiti-servisai-kaip-susikonfiguruoti

Prisijunkite prie savo Valdymo Centro adresu https://cp.hostex.lt/cp (išsamesnė informacija -https://pagalba.hostex.lt/index.php?/Knowledgebase/Article/View/54/0/kaip-prisijungti-prie-paslaug-valdymo-centro )
1. Viršuje esančioje meniu juostoje pasirinkite "Paslaugų valdymas - Sistema
2. Kairėje esančioje meniu juostoje pasirinkite "Pasirinkti kitą paslaugą"
3. Skiltyje "Vardas" išsirinkite talpinimo planą, kuriame norite sukurti naują el. pašto dėžutę, pvz. "Vardenis Pavardenis (15966-8993)"
4. Pasirinkite domeną, kuriam norite sukurti el. pašto dėžutę, pvz: "mano-domenas.lt5. Spauskite "El. paštas"
6. Pasirinkite "Sukurti naują el. pašto dėžutę"

 7. Įrašykite norimą el. pašto adresą ir slaptažodį, jį pakaratokite (slaptažodis negali sutapti su el. pašto dėžutės pavadinimu). Patvirtinkite el. pašto dėžutės sukūrimą, spausdami "Gerai"
8. Sukūrę el.pašto dėžutę, galite įjungti norimas funkcijas, tokias kaip: 

Pastaba: jei norite naudoti el. pašto dėžutę savo pašto programoje, reikia ją susikonfigūruoti. Kaip tai atlikti galite rasti HOSTEX pagalbos sistemoje, skyrelyje "Elektroninis paštas"
(2751 balsai)
Straipsnis yra naudingas
Straipsnis nėra naudingas

Komentarai (0)
Help Desk Software by Kayako fusion