News
Jan
3
Interneto svetainės PHP versijos atjauninimo svarba
Įrašė: Pagalba IT - 2024 01 03 14:31

Viena svarbiausių PHP saugumo praktikų – nuolat atnaujinti programinę įrangą. Jei nenaudojate naujausios versijos, įsilaužėliai gali pasinaudoti žinomomis jos silpnosiomis vietomis. Todėl, jei jūsų interneto svetainė naudoja senesnę kaip 7.4 versiją, rekomenduojame kaip įmanoma skubiau atsinaujinti į naujausią versiją.   

 Svarbu žinoti  

  • Jei po naujausios PHP versijos nustatymo pakeitimo svetainė veiks nekorektiškai, pabandykite pakeisti PHP versiją į kitas vis dar palaikomas versijas (7.4, 8.0).  
  • Jei svetainė neveiks su nei viena palaikoma PHP versija – galėsime laikinai atstatyti į prieš tai buvusią PHP versiją. Dėl PHP versijos atstatymo į žemesnę nei 7.4, prašome kreiptis tiesiai į „Hostex“ pagalbos tarnybą jos darbo metu. 

  Kaip galite pakeisti PHP versiją į šiuo metu gamintojo palaikomas versijas?  

  • Tai padaryti galite vadovaudamiesi šia instrukcija
  • Jei jūsų svetainės nėra pritaikytos palaikomoms PHP versijoms, kviečiame kreiptis į jūsų svetainės kūrėjus ir įvertinti galimybes atnaujinti PHP versijas. 

 Kodėl svarbu atnaujinti interneto svetainės PHP versiją?  

  • Didesnis saugumas. Naujoms versijoms gamintojas teikia reguliarius saugumo atnaujinimus. 
  • Našumas. Naujos PHP versijos svetainės paprastai gali įvykdyti daugiau užklausų nei senesnės – bus greičiau atveriama svetainė, ypač „WordPress“ svetainės. 
  • Naujos PHP versijos suteikia naujas naudingas funkcijas ir patobulinimus. 

  Jei jūsų svetainė naudoja naujausią PHP 8.1 versiją, rekomenduojame patikrinti, ar jos turinio valdymo sistema ir moduliai taip pat yra naujausios versijos.   

  Jūsų „Hostex by Telia“ 


Help Desk Software by Kayako fusion