Dažniausiai pateikiami klausimai: "HX [planas] V 1" valdymas
Kaip sukurti el. pašto dėžutę ir ją administruoti
Įrašė: Aleksandras Troškovas - 2013 07 26 12:01

Prisijunkite prie savo Valdymo Centro adresu https://cp.hostex.lt/cp/

1. Viršuje esančioje meniu juostoje pasirinkite "Paslaugų valdymas - Sistema"

2. Kairėje esančioje meniu juostoje pasirinkite "Pasirinkti kitą paslaugą"

3. Iš atsidariusio sarašo viduryje pasirinkite įrašą(pvz.: "HOSTEX Vidiniai servisai(3399-13432)") "Sistemos tipas" stulpelyje privalo būti "Svetainių talpinimas"  kitu atveju jūs valdysite domeną ne svetainės talpinimą

4. Dešinėje ekrano pusėje pasirinkite bloką "Mano prenumeratos" jame pasirinkite "Valdyti hostingą" jei šito punkto dar nėra įvykdykite instrukciją: https://pagalba.hostex.lt/index.php?/Knowledgebase/Article/View/279/49/naujos-svetains-sukrimas ir tuomet gryškite prie šios instrukcijos.

5. Atsidariusiame lange pasirinkite kertelę "Paštas" ir spauskite "Sukurti pašto dėžutę", norėdami pasikeisti slaptažodį žiūrėkinte sekantį(6.) punktą.

6. Atsidariusiame lange užpildykite laukelius "El. pašto adresas" bei "Slaptažodis" ir "Pakartokite slaptažodį" būtinai pažymėkite varnelę ties "El. pašto dėžutė"

7. Norėdami nukreipti el. paštą į kitą adresą pasirinkite kertelę "Nukreipimai" ir pažymėję varnelę ties "Įjungti el. pašto nukreipimą" ir spauskite "OK". Jei nenorite kad nukreipiami laiškai būtų saugomi serveryje eikite į kertelę "Pagrindinis" ir nuimkite varnelę ties "El. pašto dėžutė" ir išsaugokite nukreipimus.

8. Norėdami sukurti alternatyvų(pvz.: pavarde@hostex.lt keliautų į vardas@hostex.lt) el. pašto adresą dėžutei pasirinkite kertelę "El. pašto aliasai" įrašykite alternatyvų dėžutės pavadinimą ir spauskite "OK"

9. Įjungti autoatsakovą galite pasirnkę kertelę "Autoatsakovas" pažymėję varnelę ties "Įjungti autoatsakovą" užpildykite laukelius ir išsaugokite paspaudę "OK". Grįžę iš atostogų nuimkite varnelę nuo "Įjungti autoatsakovą".

10. Brukalų(SPAM) filtro įjungimas.

Pasirinkite kertelę "Spam Filtras" pažymėkite varnelę ties "Įjungti spam filtrą šiam adresui" pasirinkite reikalingą nustatymą iš pateiktų saraše, jei norite detaliau nustatyti filtravimą spauskite ant "Rodyti daugiau parametrų" ir žiūrėkite sekantį punktą.

11.Spam filtro nustatymai, užpildykite laukus pagal jūsų poreikius ir išsaugokite pakeitimus paspaudę "OK"


Help Desk Software by Kayako fusion